آخرين اخبار

دوشنبه 14/1/1391 10:00

یازدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان

شركت ظريف مصور موفق به دريافت گواهينامه رعايت حقوق مصرف‌کنندگان شد

یازدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان در سالن همایشهای صداوسیمای ج.ا.ا و با حضور معاون اول رییس جمهور ، وزیر بازرگانی و مدیران شرکتهای منتخب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه تولیدی صنعتی ظریف مصور ؛یازدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان توسط سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان ، با هدف حمایت موثرتر از حقوق مصرف‌کنندگان و تشویق و ایجاد انگیزه بیشتر برای واحدهایی که با احترام به حقوق مصرف‌کنندگان درجهت‌رعایت‌حقوق‌آنان تلاش می‌کنند در 9 اسفندماه که به همین عنوان نامگذاری شده است در محل سالن همایشهای صداوسیمای ج.ا.ا. برگزار شد.

بر اساس این گزارش از اهداف اصلی برگزاری این‌همایش، حمایت موثرتر از حقوق مصرف‌کنندگان و تشویق و ایجاد انگیزه برای واحدهایی که با احترام به حقوق مصرف‌کنندگان در جهت رعایت حقوق آنان تلاش می‌کنند ، توجه به اهمیت موضوع تولید از بعد کمی و کیفی در ایران ، بررسی چالش‌ها و مشکلات فراروی آن ، نیل به راه‌حلهای برتر و رسیدن به چشم‌اندازی روشن برای کشور با تعامل بین دست اندرکاران، کارشناسان، مدیران، محققان و مجریان دلسوز و توانمند کشور است .

بنابراین اساس ، از بین 415 شرکت ، 84 شرکت منتخب شده و موفق به دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان شدند.در این همایش از گروه تولیدی صنعتی ظریف مصور با اهدای تندیس تقدیر بعمل آمد.

در پایان خاطرنشان می سازد ؛ اهدای نشان رعایت حقوق مصرف‌کنندگان در حال حاضر بعنوان یک رخداد مهم در حوزه اقتصادی کشور مطرح است و کسب آن بیانگر توانمندی آن شرکت در حوزه اقتصادی است.

واحد روابط عمومی ظریف مصور
مجید بابائی (کارشناس روابط عمومی)
Language
اخبار شرکت
نمایندگی های موکت

آخرین اخبار

خدمتی دیگر

اولين دوره آموزشي نصابان موكت كشور

تدارک ویژه جهت

حضور ظریف مصور در نمايشگاه بين المللي کفپوش، موکت، فرش ماشینی و صنایع وابسته تهران

افتخاری دیگر

افتتاح پروژه XSBR شرکت توسط معاون وزیر صنعت و معدن

14:00 1396/10/18

تقدیر از بنیاگذار ظریف مصور در مراسم امین الضرب اتاق بازرگانی تهران

در مراسم امروز امین الضرب جهت تقدیر از پیشکسوتان صنعت و با حضور وزاری دولت آقایان محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، محمد شریعتمداری وزیر صنعت و محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد جناب اقای علی محمد رجالی بنیانگذار گروه صنعتی ظریف مصور موفق به دریافت نشان افتخار و لوح تقدیر این مراسم گردید

متن کامل خبر
 10:00 1396/10/18

حضور ظریف مصور در نمايشگاه معماری و دکوراسیون داخلی تهران

به گزارش روابط عمومي گروه توليدي و صنعتي ظريف مصور، اين گروه از تاريخ 21 لغايت 24 دی ماه 1396 در نمايشگاه بين المللي معماری و دکوراسیون داخلی (میدکس) كه در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي جمهوري اسلامي ايران برگزار مي گردد حضور خواهد داشت .

متن کامل خبر
11:30 1396/03/04

افتتاح پروژه XSBR شرکت توسط معاون وزیر صنعت و معدن

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی افتتاح طرح XSBR شرکت رزین پلیمر را نمونه بارز اقتصاد مقاومتی در راستای تکمیل زنجیره ارزش دانست...

متن کامل خبر