آخرين اخبار

11:30 1396/03/04

افتخاری دیگر

افتتاح پروژه XSBR شرکت توسط معاون وزیر صنعت و معدن

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی افتتاح طرح XSBR شرکت رزین پلیمر را نمونه بارز اقتصاد مقاومتی در راستای تکمیل زنجیره ارزش دانست.

مرضیه شاهدایی، معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی صبح روز( پنجشنبه، ۴ خرداد ماه ) در حاشیه مراسم افتتاح طرح رزین پلیمر واقع در منطقه بروجن استان چهارمحال بختیاری، در جمع خبرنگاران افتتاح این طرح را با سرمایه گذاری ۳۰ میلیارد تومانی و به دست توانمند نیروی داخلی اعلام کرد و افزود: از مجموع این سرمایه گذاری ۱۲ میلیارد تومان خرید خارجی و مابقی آن خرید داخلی بوده است.

وی با اشاره به سرمایه گذاری ۳۰ میلیارد تومانی در این طرح خاطرنشان کرد: اگر بنا بود این طرح به خارجی ها سپرده شود، چند برابر این میزان تمام می شد.

به گفته او، تمام مراحل سرمایه گذاری، ساخت و نصب طرح XSBR شرکت رزین پلیمر را گروه صنعتی ظریف مصور انجام داده است

معاون وزیر نفت اظهار امیدواری کرد با راه اندازی واحدهای بزرگ همچون PDH (تبدیل پروپان به پروپیلن) و همچنین طرحهایی که از گاز طبیعی پروپیلن و اتیلن تولید می کنند، زنجیره ارزش تولید در صنعت پتروشیمی تکمیل شود.

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی در توضیح بازدید خود از گروه صنعتی ظریف مصور، فعالیت و سرمایه گذاری این گروه در صنعت پتروشیمی از جمله واحد پلی پروپیلن پتروشیمی رجال در ماهشهر را مورد اشاره قرار داد و افزود: این گروه اجرا و تکمیل زنجیره طرحهای PDH و GTP را نیز در بر نامه دارد.

Language
اخبار شرکت
نمایندگی های موکت

آخرین اخبار

خدمتی دیگر

اولين دوره آموزشي نصابان موكت كشور

تدارک ویژه جهت

حضور ظریف مصور در نمايشگاه بين المللي کفپوش، موکت، فرش ماشینی و صنایع وابسته تهران

افتخاری دیگر

افتتاح پروژه XSBR شرکت توسط معاون وزیر صنعت و معدن

14:00 1396/10/18

تقدیر از بنیاگذار ظریف مصور در مراسم امین الضرب اتاق بازرگانی تهران

در مراسم امروز امین الضرب جهت تقدیر از پیشکسوتان صنعت و با حضور وزاری دولت آقایان محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، محمد شریعتمداری وزیر صنعت و محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد جناب اقای علی محمد رجالی بنیانگذار گروه صنعتی ظریف مصور موفق به دریافت نشان افتخار و لوح تقدیر این مراسم گردید

متن کامل خبر
 10:00 1396/10/18

حضور ظریف مصور در نمايشگاه معماری و دکوراسیون داخلی تهران

به گزارش روابط عمومي گروه توليدي و صنعتي ظريف مصور، اين گروه از تاريخ 21 لغايت 24 دی ماه 1396 در نمايشگاه بين المللي معماری و دکوراسیون داخلی (میدکس) كه در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي جمهوري اسلامي ايران برگزار مي گردد حضور خواهد داشت .

متن کامل خبر
11:30 1396/03/04

افتتاح پروژه XSBR شرکت توسط معاون وزیر صنعت و معدن

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی افتتاح طرح XSBR شرکت رزین پلیمر را نمونه بارز اقتصاد مقاومتی در راستای تکمیل زنجیره ارزش دانست...

متن کامل خبر