آخرين اخبار

شنبه 1392/2/28 18:00

مدیرعامل شرکت ظریف مصور

جایگاه برند‌سازی در ایران ضعیف است/درصدد تقویت برند‌سازی در اصفهان هستیم

رئیس کمیسیون نام و نشان تجاری اتاق بازرگانی اصفهان و مدیرعامل گروه صنعتی ظریف مصور گفت: در حال حاضر جایگاه برند‌سازی در سطح کشور ضعیف است و ایران از 100برند معتبر دنیا تنها برند ایران خودرو را دارد.

محمدرضا رجالی بعد از ظهر دیروز در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه با بیان اینکه 27 اردیبهشت ماه امسال کمیسیون برند اتاق بازرگانی اصفهان راه‌اندازی شده است، اظهار کرد: کمیته برنامه‌ریزی این کمیسیون نیز در خرداد ماه امسال راه‌اندازی شده و اتخاذ یک برنامه استراتژیک یکی از مهم‌ترین خروجی‌های این کمیته به شمار می‌رود.

وی با اشاره به اینکه کمیته‌های تبلیغات، ارتباطات و تحلیل بازار و کمیته پژوهش و تحقیقات از کمیته‌های این کمیسیون هستند، اضافه کرد: سه محور اصلی جزو اهداف و سیاست‌های کلان این کمیسیون محسوب می‌شود.

رئیس کمیسیون نام و نشان تجاری اتاق بازرگانی استان اصفهان با تأکید بر اینکه تقویت برند‌های استان و شناسایی ظرفیت‌های موجود در استان برای تبدیل شدن آنها به یک برند معتبر جزو سیاست‌های اصلی این کمیسیون محسوب می‌شود، تصریح کرد: اصفهان یکی از شهر‌های مهم صنعتی کشور به شمار می‌رود و 57 درصد مردم اصفهان با استفاده از صنعت ارتزاق می‌کنند.

وی با بیان اینکه تقویت برند‌های اصفهان و تبدیل آنها به برند‌های معتبر و جهانی در دستور کار این کمیسیون قرار دارد، ادامه داد: دریافت برند‌های تجاری برای تولیدات داخلی یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها و رویکرد‌های این کمیسیون به شمار می‌رود.

رجالی با اشاره به اینکه تبلیغات خوبی در اصفهان در راستای توسعه برند‌های مختلف صورت گرفته است و صدا و سیمای اصفهان می‌تواند یکی از پرچم‌داران و تبلیغ‌کنندگان برای برند اصفهان باشد، تأکید کرد: براساس رویکرد آینده اصفهان توسعه گردشگری و توجه به این موضوع جزو برنامه‌های اصلی میراث فرهنگی قرار دارد.

رئیس کمیسیون نام و نشان تجاری اتاق بازرگانی استان اصفهان با بیان اینکه با وجود ظرفیت‌های بسیاری که در اصفهان وجود دارد گردشگری در اصفهان مغفول مانده است، گفت: در حال حاضر اقدامات ویژه‌ای برای توسعه گردشگری در اصفهان صورت نگرفته است و مسئولان باید به این موضوع توجه کنند.

حوزه روابط عمومی ظریف مصور
محمد رضا خاشعی (ادمین سایت)
Language
اخبار شرکت
نمایندگی های موکت

آخرین اخبار

خدمتی دیگر

اولين دوره آموزشي نصابان موكت كشور

تدارک ویژه جهت

حضور ظریف مصور در نمايشگاه بين المللي کفپوش، موکت، فرش ماشینی و صنایع وابسته تهران

افتخاری دیگر

افتتاح پروژه XSBR شرکت توسط معاون وزیر صنعت و معدن

14:00 1396/10/18

تقدیر از بنیاگذار ظریف مصور در مراسم امین الضرب اتاق بازرگانی تهران

در مراسم امروز امین الضرب جهت تقدیر از پیشکسوتان صنعت و با حضور وزاری دولت آقایان محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، محمد شریعتمداری وزیر صنعت و محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد جناب اقای علی محمد رجالی بنیانگذار گروه صنعتی ظریف مصور موفق به دریافت نشان افتخار و لوح تقدیر این مراسم گردید

متن کامل خبر
 10:00 1396/10/18

حضور ظریف مصور در نمايشگاه معماری و دکوراسیون داخلی تهران

به گزارش روابط عمومي گروه توليدي و صنعتي ظريف مصور، اين گروه از تاريخ 21 لغايت 24 دی ماه 1396 در نمايشگاه بين المللي معماری و دکوراسیون داخلی (میدکس) كه در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي جمهوري اسلامي ايران برگزار مي گردد حضور خواهد داشت .

متن کامل خبر
11:30 1396/03/04

افتتاح پروژه XSBR شرکت توسط معاون وزیر صنعت و معدن

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی افتتاح طرح XSBR شرکت رزین پلیمر را نمونه بارز اقتصاد مقاومتی در راستای تکمیل زنجیره ارزش دانست...

متن کامل خبر